KONST / Litografier / Färglitografi 8834003
nr 883 4003
Färglitografi
+ bok, Kehnet Nielsen, 13/150, signerad. 1997, motivet: 61x51
Utrop:
2.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:27:25
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr